ΕΚΘΕΣΗ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΩΝ ΣΤΟ ΛΙΜΑΝΙ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ

ΔΗΜΟΥ ΒΟΛΒΗΣ

Σταυρός 15/7/2011

Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος

Ο Ο.Π.Α.Π. στο πλαίσιο των εορταστικών εκδηλώσεων για την Αγία Παρασκευή στην έδρα του Δήμου Βόλβης, το Σταυρό, διοργανώνει στις 25 & 26 Ιουλίου καλλιτεχνική έκθεση με τη συμμετοχή καλλιτεχνών από το δήμο μας.

Η έκθεση θα πραγματοποιηθεί στο λιμάνι του Σταυρού και μπορούν να λάβουν μέρος ελεύθερα, μετά από αίτησή τους καλλιτέχνες οι οποίοι είναι δημότες Βόλβης. Ο οργανισμός παραχωρεί χώρο (κιόσκι) για τα εκθέματα.

Επειδή οι θέσεις είναι περιορισμένες, θα τηρηθεί αυστηρή σειρά προτεραιότητας βάση της αίτησης συμμετοχής.

Οι ενδιαφερόμενοι πρέπει να καταθέσουν αίτηση στο Δημαρχείο το αργότερο έως την Παρασκευή 22 Ιουλίου.

Για πληροφορίες καλείτε στο 23970 61500 κ. Κόνιαρη