Προκηρύξεις

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΚΤΗΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑΣ ΜΕΣΩ ΤΟΥ Ε.Σ.Η.ΔΗ.Σ. ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΑΝΑΔΟΧΟΥ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΕΡΓΟΥ: «ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΕΠΑΡΧΙΑΚΗΣ ΟΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΠΟΥ ΔΙΕΡΧΕΤΑΙ ΤΟΝ ΟΙΚΙΣΜΟ ΣΤΑΥΡΟΥ ΔΗΜΟΥ ΒΟΛΒΗΣ»

Σταυρός, 13/07/2018
Aριθμ. Πρωτ.: 12674

Ο Δήμος Βόλβης προκηρύσσει ανοικτό ηλεκτρονικό διαγωνισμό για την ανάδειξη αναδόχου εκτέλεσης εργασιών του έργου με τίτλο «Εργασίες αποκατάστασης Επαρχιακής Οδού Σταυρού - Ολυμπιάδας στο τμήμα που διέρχεται τον οικισμό Σταυρού Δήμου Βόλβης», εκτιμώμενης συνολικής αξίας σύμβασης 290.322,58 € χωρίς Φ.Π.Α., με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά μόνο βάσει τιμής (χαμηλότερη τιμή). Η οικονομική προσφορά των διαγωνιζομένων, θα συνταχθεί και θα υποβληθεί με το σύστημα προσφοράς των επιμέρους ποσοστών έκπτωσης κατά ομάδες τιμών, σύμφωνα με τα οριζόμενα στο άρθρο 95 παρ. 2(α) του Ν.4412/2016, με έλεγχο ομαλότητας των επιμέρους ποσοστών έκπτωσης.

Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΒΟΛΒΗΣ

και με εντολή του (Α.Δ. 82/2017)

Ο Εντεταλμένος Δημοτικός Σύμβουλος

ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ