ΣΥΣΚΕΨΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ - ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑΡΧΩΝ

ΓΡΑΦΕΙΟ ΔΗΜΑΡΧΟΥ

Σταυρός 8/5/2012

ΣΥΣΚΕΨΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ - ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑΡΧΩΝ

Ο Δήμος Βόλβης στα πλαίσια των πρωτοβουλιών του για την καλύτερη οργάνωση της περιοχής μας ενόψει της τουριστικής περιόδου διοργανώνει ανοικτές συσκέψεις με τους επαγγελματίες και καταστηματάρχες της περιοχής, την Πέμπτη 10 Μαΐου 2012.

1) Για την Δημοτική Ενότητα Αγίου Γεωργίου (Ασπροβάλτα - Βρασνά) η σύσκεψη θα πραγματοποιηθεί στις 12:00΄στην Αίθουσα Δεξιώσεων του Ιερού Ναού Αγίου Γεωργίου Ασπροβάλτας.

2) Για τον Σταυρό και τον Άνω Σταυρό η σύσκεψη θα πραγματοποιηθεί στις 13:30΄στην Αίθουσα Συνεδριάσεων του Δημαρχείου Βόλβης στον Σταυρό

Θέματα που θα συζητηθούν αφορούν:

«Πρωτοβουλίες, δράσεις & ενέργειες για την καλύτερη προετοιμασία της περιοχής μας, ενόψει της επερχόμενης θερινής – τουριστικής περιόδου».

Καλούνται όλοι οι επαγγελματίες – καταστηματάρχες να συμμετάσχουν στις προαναφερόμενες συσκέψεις.

Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΒΟΛΒΗΣ

Δημήτρης   Ι. Γαλαμάτης

wcag2AAA © 2021 Δήμος Βόλβης | Όροι χρήσης | Πολιτική Προστασίας Προσωπικών Δεδομένων • Σχεδιασμός Ιστοσελίδας Infinite ICT