ΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΔΙΑΒΟΥΛΕΥΣΗΣ

Σταυρός 25/10/2013

ΑΡΙΘΜ. ΠΡΩΤ. 33.254

ΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΔΙΑΒΟΥΛΕΥΣΗΣ

Σύμφωνα με τις διατάξεις των άρθρων 76 και 282 του Ν. 3852/2010 και την αριθμ. 346/11-10-2013 Απόφαση του Δημοτικού Συμβουλίου Βόλβης περί « Συγκρότησης Δημοτικής Επιτροπής Διαβούλευσης » για   το δεύτερο ήμισυ της δημοτικής περιόδου, εννέα δημότες που είναι εγγεγραμμένοι στους εκλογικούς καταλόγους του Δήμου μπορούν να συμμετάσχουν στην εν λόγω Επιτροπή.

Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να υποβάλλουν σχετική δήλωση συμμετοχής μέχρι την 4-11-2013.

Εάν οι δηλώσεις συμμετοχής ξεπεράσουν τις εννέα (9) θα προκύψει κλήρωση μεταξύ των ενδιαφερόμενων.

Δηλώσεις συμμετοχής μπορούν να υποβάλλονται στην έδρα του Δήμου και στις έδρες των Δημοτικών Ενοτήτων.

Ο Δήμαρχος Βόλβης

Δημήτριος Ι. Γαλαμάτης