ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Αντιδήμαρχος Διοικητικών Υπηρεσιών

& Ελεγκτής Νομικών Προσώπων

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Την περίοδο αυτή αποκτά ιδιαίτερη σημασία η κοινωνική προσφορά με επίκεντρο τους τομείς της υγείας, προς τους συνδημότες μας που χρήζουν βοήθειας.

Για τον σκοπό αυτό θα θέλαμε να απευθύνουμε δημοσίως τις ευχαριστίες μας, προς:

• Τον κ. Δημήτρη Αρενίκη (κατάστημα οπτικών ειδών, ANASTASIADISOPTICASTORES, Ερμού 34 - Θεσσαλονίκη) για την δωρεάν προσφορά δύο ζευγαριών γυαλιών μυωπίας και πρεσβυωπίας σε εξυπηρετούμενη/ο της Κοινωνικής Υπηρεσίας του Δήμου Βόλβης.
  • Την κ. Σοφία Κυπαρίσση, (κατάστημα οπτικών ειδών OPTORAMANEWAGE, Εγνατίας 4 - Ασπροβάλτα), για τον δωρεάν οφθαλμολογικό έλεγχο σε εξυπηρετούμενη/ο της Κοινωνικής Υπηρεσίας του Δήμου Βόλβης.

Ο Αντιδήμαρχος Δήμου Βόλβης

Γεώργιος Δεμερτζής