ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΜΕΤΑΤΑΞΕΙΣ ΣΤΟΝ Ο.Κ.Π.Α.Π

ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ

ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ & ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΔΗΜΟΥ ΒΟΛΒΗΣ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ - ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

για μετατάξεις στον Οργανισμό Κοινωνικής Προστασίας Αλληλεγγύης και Παιδείας (Ο.Κ.Π.Α.Π.) Δήμου Βόλβης στα πλαίσια του προγράμματος Εθελοντικής Ενδοαυτοδιοικητικής Κινητικότητας

Στα πλαίσια του προγράμματος της Εθελοντικής Ενδοαυτοδιοικητικής Κινητικότητας (που βάσει της αριθμ. 39 εγκυκλίου με αριθμ. πρωτ. Οικ. 28409/16-7-2014 και της αριθμ. 42 εγκυκλίου με αριθμ. Πρωτ: οικ.30131/31-7-2014 του Υπουργείου Εσωτερικών δύναται να πραγματοποιηθεί έως και την 29η Αυγούστου), ο Οργανισμός Κοινωνικής Προστασίας Αλληλεγγύης και Παιδείας (Ο.Κ.Π.Α.Π.) Δήμου Βόλβης, ανακοινώνει ότι ως φορέας υποδοχής δέχεται και μπορεί να ικανοποιήσει αιτήσεις μετατάξεων για υπαλλήλους με τις παρακάτω ειδικότητες:

1. ΤΕ Διοικητικού Λογιστικού: θέση 1
  2. ΔΕ Διοικητικών : θέση 1
  3. ΔΕ Βοηθών Βρεφονηπιοκόμων: θέσεις 3
  4. ΤΕ Βρεφονηπιοκόμων θέση 1
  5. ΥΕ καθαριστριών: θέσεις 3
  6. ΤΕ Κοινωνικός Λειτουργός: θέση 1
  7. ΤΕ Φυσικοθεραπευτών/τριων: Θέση 1

Οι ενδιαφερόμενοι υπάλληλοι εφόσον εξασφαλίσουν την συναίνεση του φορέα στον οποίο υπηρετούν μπορούν να απευθύνονται στον Οργανισμό Κοινωνικής Προστασίας Αλληλεγγύης και Παιδείας (Ο.Κ.Π.Α.Π.) Δήμου Βόλβης και στο γραφείο του Προέδρου (τηλ. 2393041207) στην Απολλωνία, για την περαιτέρω προώθηση των διαδικασιών μετάταξής τους.

Απολλωνία   7-8-2014