Διανομή τροφίμων ΤΕΒΑ

16 ΙΟΥΛΙΟΥ 2019

ΔΙΑΝΟΜΗ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΤΕΒΑ

Ο Δήμος Βόλβης ενημερώνει τους ωφελούμενους του προγράμματος, ότι θα πραγματοποιηθεί διανομή ΞΗΡΩΝ τροφίμων μέσω της Κοινωνικής Σύμπραξης Π.Ε. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Δυτικό Τμήμα).

Η διανομή θα πραγματοποιηθεί επί της Αρβανιτοχωρίου 8 στο Σταυρό ως εξής:

Παρασκευή 19 Ιουλίου 2019

Ώρα: 08:30 π.μ. – 13:00 μ.μ.

Οι δικαιούχοι πρέπει να έχουν μαζί τους τον αριθμό Α.Μ.Κ.Α, την αστυνομική τους ταυτότητα ή άλλο νομιμοποιητικό έγγραφο ταυτοπροσωπίας τους στην περίπτωση που τα προϊόντα θα παραληφθούν αυτοπροσώπως ενώ στην αντίθετη περίπτωση (παραλαβή από τρίτο άτομο) εξουσιοδότηση και την αστυνομική του ταυτότητα  ή άλλο νομιμοποιητικό έγγραφο ταυτοπροσωπίας.

Επισημαίνεται ότι λόγω του μεγάλου όγκου και βάρους των προϊόντων (κυρίως πολυμελών οικογενειών), απαιτείται από τους ωφελούμενους μεταφορικό μέσο, για να μεταφέρουν τα τρόφιμα που θα παραλάβουν.

Τηλέφωνα Επικοινωνίας: Δήμος Βόλβης: 2397024427