Δημοτική Ενότητα Αρέθουσας • Ανακοίνωση Διεξαγωγής Συνοδευτικών Δράσεων του ΤΕΒΑ

stirizin teva

Ο Δήμος Βόλβης σε συνεργασία με την Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας , στα πλαίσια των συνοδευτικών δράσεων του ΤΕΒΑ θα πραγματοποιήσει προβολή εκπαιδευτικού και οπτικοακουστικού υλικού την Παρασκευή 24 Σεπτεμβρίου 2021 στην αυλή του Δημοτικού σχολείου Αρέθουσας.
Θα πραγματοποιηθεί προβολή των εξής ταινιών:

«COCO»  στις 19:30 μ.μ. «DUMBO» στις 21:00 μ.μ.
COCO Dumbo

Στόχος της συγκεκριμένης δράσης είναι να ψυχαγωγήσει τους ωφελούμενους του ΕΠ ΤΕΒΑ προβάλλοντας αγαπημένες ταινίες για όλη την οικογένεια μιας και πολλές φορές η πρόσβαση τους σε ψυχαγωγικές δραστηριότητες είναι περιορισμένες, ιδίως και μετά με την εμφάνιση της Παγκόσμιας πανδημίας του κορωνοϊού.

Θα τηρηθούν όλα τα μέτρα προστασίας για τον Covid19. Για τον λόγο αυτό θα μοιραστούν μάσκες, ατομικά νερά, χυμοί και σνακ.  Οι ωφελούμενοι παρακαλούνται να έχουν μαζί τους το ΑΜΚΑ.

Παρακαλούμε να δηλώσετε συμμετοχή εγκαίρως.

Επικοινωνήστε τηλεφωνικά ή στείλτε μήνυμα με τα στοιχεία σας στα παρακάτω τηλέφωνα :

Από σταθερό (χωρίς χρέωση): 800 100 1770

Από κινητό: 6907650399

E -mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Facebook : ‘TEBA Συνοδευτικές Δράσεις ΠΚΜ’’

Ή επικοινωνήστε με τις κατά τόπους υπηρεσίες που υποβάλατε την αίτησή σας στο ΤΕΒΑ.

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ  ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ  ΣΥΝΟΔΕΥΤΙΚΩΝ ΔΡΑΣΕΩΝ ΤΟΥ ΤΕΒΑ

wcag2AAA © 2021 Δήμος Βόλβης | Όροι χρήσης | Πολιτική Προστασίας Προσωπικών Δεδομένων • Σχεδιασμός Ιστοσελίδας Infinite ICT

Ενημέρωση σχετικά με τον κορωνοϊό (Covid-19)
Κλείσιμο