Ανακοίνωση για τους συμμετέχοντες στις δημοπρασίες για τις θέσεις αιγιαλού στο Δήμο Βόλβης

Σταυρός, 15 Ιουνίου 2020

Παρακαλούνται όλοι, όσοι επιθυμούν να συμμετάσχουν στις δημοπρασίες για τις θέσεις αιγιαλού στο Δήμο Βόλβης (ομπρέλες-ξαπλώστρες-τραπεζοκαθίσματα/τροχήλατα αναψυκτήρια/θαλάσσια μέσα αναψυχής), οι οποίες θα διενεργηθούν την Τρίτη, 16.6.2020, από ώρα 9:00 π.μ. έως και 13:00 μ.μ., στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δημοτικού Συμβουλίου Βόλβης, στο Σταυρό (πλειοδότες και εγγυητές):

• Να προσέρχονται ανά διενεργούμενη δημοπρασία (ως ορίζεται από τις οικείες διακηρύξεις) και να αναμένουν στο χώρο του πάρκου πρασίνου, τηρώντας τις απαραίτητες μεταξύ τους αποστάσεις και μέτρα προστασίας.
  • Οι ενδιαφερόμενοι θα καλούνται να εισέρχονται στην αίθουσα διενέργειας των δημοπρασιών ανά δημοπρασία και ανά θέση δημοπράτησης, ώστε να αποφευχθεί ο συνωστισμός.
  • Έλεγχος δικαιολογητικών θα διενεργείται μόνον στο μεσοδιάστημα μεταξύ των δημοπρασιών, ανά αντικείμενο εκμίσθωσης.
  • Τυχόν μη πληρότητα των δικαιολογητικών συμμετοχής, συνεπάγεται αυτόματα την απώλεια του δικαιώματος συμμετοχής του ενδιαφερομένου στη δημοπρασία.

Η Προϊσταμένη της Δ/νσης Οικονομικών Υπηρεσιών

Σκουλίδου Χριστίνα